Ads by Google

Dersler

Instruction

Ads by Google

Practice Typing with Google haberleriyle yazım alıştırması yapmak Yazım alıştırması yapmak ve haberleri takip etmek mi istiyorsunuz? Doğru yerdesiniz. Gerekli parmaklarınız klavye dersleriyle yazım tekniğini kazandıktan sonra, bir sonraki aşamaya geçmenin zamanı. Google Haberleri çeşitli konularda mevcuttur: spor, teknoloji, eğlence, sağlık ve iş - istediğiniz metinle alıştırma yapın. Animasyonlu klavye görünümü ve yazım asistanı grafik eller yanlış yazımı düzeltmek üzere yazım için doğru yolu göstererek öğreniminize ve alıştırmanıza yardım eder. Seans bittiğinde, alıştırma trendlerinden bir çok şey öğrenebilirsiniz: WPM, isabet ve hata dağılımı.

Başarı için ipuçları:

 • Acele etmeyin. Alıştırma sizi daha da iyi yapacaktır. Klavyeyle yazım yeteneğini kazanmak için klavye derslerindeki tekniği dikkatlice uygulayın.
 • Rahat bir yerde oturun, tercihen masada. Dikkatiniz dağılmadan alıştırma yapabileceğiniz sessiz bir nokta bulun.
 • Klavyeye bakmayın - hızlı bir bakış bile atmayın! Hata mı yaptınız? Panik olmayın. Sadece doğru tuşa basın ve devam edin. Sonrasında yanlış yaptığınız tuşları belirleyin ve onlar üzerine özel olarak alıştırma yapın.
Ads by Google
Diğer Dersler

Ayrıca Sense-lang grubu tarafından

 • Spanish Uno

  Spanish Uno

  İspanyolca'ya ilk adımlarınızı SpanishUno, çoklu dersler, egzersizler, uygulamalar, oyunlar ve fazlasıyla atın. Basit,eğlenceli ve kulanışlı. Vamos!
  Buraya Tıklayın

 • İngilizce Dersleri

  Okuma, hecelemeyi uygulamak ve kelime dağarcığınızı geliştirmek için eğlenceli oyunlar oynayın.
  Buraya Tıklayın

 • Brain Training games

  JBeyin egzersiz Oyunu

  Vücudunuzun en önemli kasını eğlenceli ve rekabetçi oyunlarla geliştirin
  Buraya Tıklayın